Якщо ви хочете виглядати стрункіше, то без зміни ранкових звичок обійтися не вдасться. Як показує практика, досить часто під час першого прийому їжі люди припускаються серйозних помилок, які ставлять хрест на їх успіхах у схудненні. Редакція FashionHub вирішила розібратися із цим питанням детальніше.
Час сніданку
Час першого прийому їжі має значення для успішного схуднення. Багато людей снідають після 9:00. Дієтологи радять робити це до 08:00. Чим раніше їжа потрапить у шлунок, тим більше це стимулює обмін речовин. Пропуск сніданку є великою помилкою, оскільки без нього організм не почне працювати.
Ранкова кава
Ранок багатьох починається з чашки кави. В окремих випадках цей напій може бути справжньою калорійною бомбою. Наприклад, латте макіатто за калорійністю не поступається скибочці тосту. Здоровою альтернативою каві з молоком може стати зелений чай. У ньому менше калорій, але при цьому він стимулює метаболізм. Завдяки наявності кофеїну зелений чай можна використовувати як стимулятор.
Смузі
На перший погляд, смузі може здатися чудовим сніданком, оскільки він ідеально підходить для схуднення. Насправді, це не так. Багато хто недооцінює вміст цукру. У великому смузі його кількість може досягати 80 г, що еквівалентно 16 чайним ложкам. Корисною альтернативою фруктовим смузі може стати напій, приготований із молочних продуктів, авокадо, горіхів та зернових. Якщо калорійність смузі становить 300-400 калорій, то більше нічого в шлунок потрапити не повинно.
Мало вуглеводів, багато білка
Багато людей звикли снідати білим хлібом та готовими мюслі. Проблема полягає в тому, що в них міститься в основному цукор. Тости та мюслі не насичують організм надовго. Це призводить до перекусів між прийомами їжі та набору зайвих кілограмів. Для підтримки рівня інсуліну та глюкози на прийнятному рівні необхідно з’їдати на сніданок щонайменше 20 г білка.
Відсутність планування
Намагайтеся робити заготівлі для сніданку ввечері. Такий підхід дозволить вам заздалегідь планувати свій перший прийом їжі. Завдяки цьому ви будете впевнені, що отримаєте завтра на сніданок достатню кількість білка. Від вживання готових мюслі краще відмовитись. Дієтологи називають їх «цукровими пастками». Вміст цукру в мюслі може досягати 30%.