Кожен із нас хоче прожити якнайдовше. Шлях до довголіття багатогранний. На довголіття впливають не тільки фізична активність, здоровий спосіб життя і правильне харчування, а й навколишній простір. Якщо ви зробите своє житло здоровішим, то це суттєво вплине на тривалість та якість вашого життя. Редакція FashionHub пропонує більш детально розглянути це питання.
Перевірка будинку на наявність плісняви
Пліснява токсична для організму. Регулярне вдихання плісняви може призвести до виникнення таких симптомів, як туман у голові, сильна втома, часті носові кровотечі та ін. Візуально плісняву видно далеко не завжди. Вона може бути в темних кутах або за меблями. У разі виявлення у своєму будинку слідів плісняви, необхідно негайно вжити заходів для її усунення.
Якість повітря
Для тривалості життя якість повітря має велике значення. Встановіть вдома очищувачі повітря, оснащені фільтрами HEPA. Вони здатні вловлювати леткі органічні сполуки, алергени та дрібні частинки пилу.
Вживання цілісних продуктів
Наповніть свій холодильник цілісними продуктами. Вони забезпечать ваш організм антиоксидантами, поживними речовинами та клітковиною, які покращують травлення та психічний добробут. Під час приготування їжі вдома набагато простіше контролювати споживання шкідливих жирів, консервантів та цукру, ніж при вживанні оброблених харчових продуктів, від яких можуть розвинутися серцеві захворювання, діабет та ожиріння.
Оптимізація освітлення
Від освітлення залежать цикли неспання та сну, які мають вирішальне значення для довголіття. Лампочки повного спектру здатні імітувати денне світло цілодобово, проте ввечері освітлення має бути тьмяним і м’яким. При такому освітлення вам буде простіше розслабитися. Яскраве штучне світло вночі може порушити вироблення мелатоніну. В результаті ви почнете погано спати.
Фільтрування питної води
Організм людини не здатний вижити без води. У водопровідній воді безліч різних забруднювачів на кшталт свинцю, миш’яку, урану, нітратів та побічних продуктів дезінфекції. Вони прискорюють старіння, псують гормони та ушкоджують ДНК. З фільтрацією водопровідної води добре справляється система зворотного осмосу.