Прилавки супермаркетів завалені сезонними овочами та фруктами. Незважаючи на достаток здорової їжі, необхідно ретельно стежити, щоб організм отримував всі необхідні йому корисні речовини. Овочі та фрукти дієтологи рекомендують доповнювати насінням.
Насіння чиа
У цьому крихітному насінні багато жирних кислот омега-3, білка, клітковини, магнію і калію. Альфа-ліноленова кислота знижує ризик захворювань серця. Насіння чіа зменшує запалення і знижує кров’яний тиск. При їх вживанні рівень холестерину стабілізується. Дієтологи радять їсти це насіння щодня.
Насіння соняшнику
У насінні соняшнику містяться вітамін Е, селен та магній. Антиоксиданти підвищують імунітет і захищають серце, а цинк та жирні кислоти омега-3 сприяють росту волосся.
Насіння льону
Насіння льону є джерелом білка, клітковини та жирних кислот омега-3. Вони корисні здоров’ю серця. Насіння льону знижує рівень холестерину. Крім цього, воно має потужні антиоксидантні та протизапальні властивості. Завдяки високому вмісту білка та клітковини насіння може допомогти вам скинути вагу.
Гарбузове насіння
Насіння гарбуза стимулює ріст волосся і забезпечує втрату ваги. У ньому багато заліза, цинку та калію. Гарбузове насіння підвищує рівень енергії і зміцнює імунітет. Завдяки високому вмісту клітковини воно сприяє здоровому травленню. Дієтологи вважають гарбузове насіння одним з найкорисніших, оскільки в ньому багато магнію.
Насіння кунжуту
Це насіння багате на кальцій, мідь та цинк. Крім цього в ньому містяться харчові волокна, антиоксиданти та вітаміни. Дієтологи називають насіння кунжуту суперпродуктом. Вон багато білком, що сприяє нарощуванню м’язової маси. Насіння можна додавати у випічку, салати та випічку.
Насіння конопель
Конопляне насіння багате на білок і жирні кислоти омега-3. Воно містить дев’ять незамінних амінокислот. Вживання насіння конопель в їжу сприяє зміцненню здоров’я, зменшенню запалення та підтримці серця. Воно добре поєднуються з йогуртами, коктейлями, салатами та випічкою.