Багато жінок мріють про об’ємне і блискуче волосся. Це не дивно, оскільки густа шевелюра надає впевненості у собі, тому що свідчить про бездоганний стан здоров’я. Нічого страшного у щоденній втраті кількох пасм волосся немає. Це природний процес. Якщо ж випадання волосся почало набувати загрозливих масштабів, то на це слід звернути увагу.
Причини випадання волосся можуть бути різними — від клімату і нездорового харчування, до стресу і невдалих косметичних процедур. Щоб волосся залишалося густим, достатньо дотримуватися наведених нижче рекомендацій.
Збалансована дієта
Людина — те, що вона їсть. Здоров’я шкіри та волосся прямо залежить від харчування. Ваш добовий раціон має бути збалансованим. Прискорення росту волосся сприяють мінерали, вітаміни, клітковина, вуглеводи, кальцій, достатнє споживання білка та води. До речі, підвищити густоту волосся можна шляхом вживання авокадо, оскільки в ньому багато вітаміну E.
Прийом добавок для волосся
Часто звичайний раціон не дозволяє задовольнити потреби волосся в харчуванні. У цьому випадку на допомогу можуть прийти добавки для волосся на кшталт колагену, біотину, екстракту виноградних кісточок, жирних кислот омега-3 та вітамінів A, B та C.
Управління стресом
Стрес є однією з основних причин втрати здоров’я та густоти волосся. Більшість людей не здатні справлятися зі стресом. Зробіть своє здоров’я та себе пріоритетом. Для управління стресом можна використовувати йогу, медитацію та дихальні вправи. Вони сприяють заспокоєнню збудженого розуму.
Масаж голови
Масаж голови сприяє посиленню кровообігу та збільшенню товщини волосся. Крім цього, він дозволяє підвищити густоту волосся і позбутися токсинів. За допомогою масажу голови можна взяти випадання волосся під контроль шляхом створення ідеального середовища для його зростання. Масажні олії зміцнюють коріння, зменшують сезонну сухість та покращують ріст волосся.
Змініть спосіб життя
Для покращення загального стану здоров’я та густоти волосся експерти рекомендують спати по 7-8 годин на добу, відмовитися від куріння та алкоголю, а також почати виконувати фізичні вправи.
Догляд за волоссям
Нездоровому волоссю потрібен особливий догляд. Користуйтеся м’якими шампунями та кондиціонерами. Уникайте фарбування волосся та салонних процедур на кшталт ботоксу, розгладжування, випрямлення та ін. Від термічного укладання та спа-процедур для волосся також краще відмовитися.
Проконсультуйтеся з дерматологом
Якщо випадання волосся набуло загрозливого характеру, то займатися самолікуванням не слід. Запишіться на консультацію до фахівця. Він допоможе вам знайти причину проблеми.