Кожна дівчина бажає бути красивою від голови до кінчиків пальців. Всі ходять до спеціалістів, котрі здатні зробити її більш ефектною та неймовірною. Якщо справа стосується манікюру, то дівчата звертають увагу на здатність майстра реалізувати задумку, атмосферу під час процедури та рівень професіоналізму. Однак, не менш важливим фактором залишається якість використовуваних матеріалів, їх естетичний вигляд на нігтях та тривалість носіння.
Типи гель лаків
Гель-лаки класифікуються згідно системи нанесення покриття:
- однофазна система: використовується один продукт (гель лак «3 в 1»), що поєднує функції бази, кольорового та топового покриття;
- двофазна: передбачає нанесення топового покриття на гель-лак;
- трифазна: використовується три окремі продукти (базове покриття, кольорове та топове покриття).
Види гель-лаків:
- однотонні: класичне кольорове покриття;
- камуфлюючі: гель-лаки натуральних відтінків, максимально наближені до кольору шкіри (тілесні, персикові, рожеві). Напівпрозорі. Ідеальний вибір при створенні французького манікюру;
- з шиммером: містять блискітки різних кольорів та розмірів;
- «котяче око»: містять металеві частинки, котрі створюють ефект переливу, коли на них діє магніт;
- акварельні: спеціальна структура гель-лаку дозволяє створювати плавні переходи між кольорами. Для досягнення бажаного ефекту необхідно використовувати спеціальну базу, і працювати на ній без просушування;
- вітражні: напівпрозорі гель-лаки, які створюють ефект мозаїки або акваманікюру;
- термо: змінюють колір залежно від температури навколишнього середовища;
- хамелеон: змінюють відтінок залежно від освітлення;
- люмінесцентні: світяться в темноті після дії на них неонового або ультрафіолетового освітлення.
Різноманіття типів та кольорів вражає. Тож жінка може створювати щоразу оригінальні та красиві малюнки.
Як правильно наносити гель лак
Наносити гель-лак на нігтьову пластину не так важко. Необхідно невелику кількість матеріалу помістити на поверхню нігтю і м’яко підштовхнути його до кутикули. Рівномірно розподілить лак тонким шаром по робочій поверхні. Сушити покриття в лампі рекомендується протягом щонайменше 30 секунд.
Повторні шари наносяться так само, як і попередні Важливо слідкувати, щоб матеріал не затікав у бокові частини. В цих зонах він може погано просихати. Великий палець слід сушити окремо.
База і топ – ключові елементи манікюр, під час роботи над яким використовується гель-лак. Топове покриття є завершальним етапом. Воно може бути глянцевим для яскравого блиску або матовим для приглушеного ефекту.
Переваги гель лаку
Гель-лак — засіб для манікюру, що поєднує властивостей лаку для нігтів і гелю. Наноситься він як звичайний лак і твердне під впливом УФ або LED-лампи. Гель-лак не є методом нарощування, а слугує виключно декоративним покриттям. Його можна наносити на натуральні нігті, або ті, що вже покриті гелем або акрилом.
Переваги гель-лаку:
- швидке та просте нанесення. Процес нанесення і сушки гель-лаку займає менше часу порівняно з гелевими чи акриловими нігтями.
- Довговічність. Гель-лак зберігає стійкість до 2-3 тижнів без появи сколів і тріщин, при цьому зберігаючи свій колір і блиск.
- Природний вигляд. Гель-лак забезпечує натуральний вигляд нігтів, підходить для класичного манікюру або для створення більш яскравих і креативних дизайнів.
- Зміцнення нігтів. Гель-лак може зміцнити тендітні й ламкі нігті, захищаючи їх від пошкоджень.
До вибору гель-лаку варто відноситися досить відповідально, щоб бажаний ефект був таким, як очікується.