Зайва вага позбавляє людей впевненості у собі та підвищує ризик виникнення хронічних захворювань на кшталт діабету другого типу. Багато хто помилково вважає, що зробити тіло підтягнутим без жорстких дієт і виснажливих тренувань неможливо. Насправді, це не так. Як свідчить практика, скинуті за допомогою дієти кілограми починають повертатися, коли людина відмовляється від режиму харчування. Редакція FashionHub підібрала для вас п’ять ефективних рекомендацій щодо схуднення, які точно допоможуть.
Ретельно пережовуйте їжу
Щоб усвідомити, що організм вже наситився, головному мозку потрібен певний час. Якщо почнете пережовувати шматки повільніше, то темп їжі знизиться. У мозку з’явиться додатковий час для того, щоб адекватно оцінити рівень ситості. Швидке вживання їжі створює ризики переїдання. Щоб прищепити собі нову харчову звичку, почніть рахувати, скільки ви пережовуєте їжу.
Маленькі тарілки
Досить часто при використанні великих тарілок люди починають несвідомо переїдати. Стандартні порції на великому посуді здаються маленькими, що змушує людей тягнутися за добавкою. У маленьких тарілках ваші порції виглядатимуть більше. При цьому кількість споживаної вами їжі зменшиться.
Вживайте більше білка
У процесі схуднення білок грає одну із провідних ролей. Це пояснюєтьсчя тим, що він здатний забезпечувати відчуття ситості тривалий час, стримуючи напади голоду. Завдяки цьому кількість споживаних протягом дня калорій скорочується, що позитивно позначається на фігурі.
Готуйте вдома
В умовах відсутності домашньої їжі люди починають більше їсти нездорової їжі. Коли ви готуєте собі вдома, ви можете контролювати свій раціон. Тільки від вас залежить, які продукти зрештою виявляться у вашій тарілці.
Їжте продукти, в яких багато клітковини
Клітковина діє так само, як і білок. Вона забезпечує тривале відчуття ситості. В результаті споживання їжі знижується. При контакті з водою клітковина перетворюється на гель. Завдяки цьому поживні речовини засвоюються довше, що призводить до уповільнення випорожнення шлунка. До кращих джерел клітковини відносяться вівсяні пластівці, квасоля, насіння льону, спаржа, апельсини та брюссельська капуста.